Vítejte na našem webu

Nacházíte se na stránkách bývalé římskokatolické farnosti VELKÁ JESENICE. Tato farnost byla dnem 1.ledna 2008 přičleněna k farnosti ČESKÁ SKALICE. Přesto by bylo škoda neinformovat zájemce o tomto místě, které v historii tvořilo nedílnou součást duchovního života i aktivit. Chtěli bychom Vás seznámit s tímto místem jak v historických aspektech, tak i s pohledem do současnoti. Jak se to podaří, tak to bude záležet i na všech, kteří se o toto místo zajímají, kteří zde bydlí a nebo nějakým způsobem se podílejí na místním duchovním nebo společenském životě.

Aktuální pořad bohoslužeb je uveden na stránkách farnosti Česká Skalice.

Informace pro návštěvníky

16.01.2016 16:13
Internetové stránky farnosti Velká Jesenice jsou v současné době v pracovní verzi. Nekteré údaje nemusí odpovídat skutečnosti nebo nejsou ještě...